| Catalin_Rosca_1948 a întrebat:

Am o problema, eram pe Facebook pe calculator aveam 2 conversatii in care vorbeam, deodata imi daduse un domn mesaj, din greseala apasasem pe ceva si toate cele 3 coversatii au disparut deodata. Cand imi fac o alta pagina dar nu il bag pe domul respectiv, totul este normal pot scrie pe chat, sa vorbesc normal, dar cand este acel dom nu pot face nimic, in 2 secunde dispar conversatiile, stie cineva daca este vreo setare pe undeva?

Răspuns Câştigător
| Florin0012 a răspuns:

Ciudat :\ încearcă să ștergi 'Acel Domn' sau să îi dai Block. Poate fi un virus, așa cum a fost virusul pornografice în 2015, de la unu s-a răspândit la toți. Însă poate fi și un virus informatic. Sau sa fie o simplă persoană. Dă-i Block acelei persoane nu are rost să îți face alta pagina de Facebook. O seara faina. Fundita?