| Cosmin2096 a întrebat:

Am o problema la laptop..De 2 zile nu laptopul nu mai vede semnalul routerului, doar la mai putin de 5 metrii face asta. S-a intamplat asta in timp ce stateam pe facebook, youtube..nimic special. Mentionez ca am schimbat driverele ca am reinstalat windowsul, am cele mai noi updateuri si nu e de la router pentru ca pe alte laptopuri sau telefon functioneaza fara probleme wifiul. Stie cineva vreo rezolvare?

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Da, schimbi placa de retea, mai crapa si ele...
Daca ai epuizat toate probele, ai verificat toate setarile, atunci e placa de retea!