| Ionute2018 a întrebat:

Cand bag usb-ul de la telefon la PC imi apare Usb not reconized. Mentionez ca, am schimbat si usb-ul am reinstalat si windowsul, am driverele. Dar am incercat o chestie aceea fiind sa conectez alt telefon si culmea merge. De cand mi-am schimbat mufa usb de la telefon de atunci imi spune asa

1 răspuns:
| Leo003 a răspuns:

La unele telefoane trebuie sa te duci in setari si sa activezi tu de exemplu la mine cand bag usb-ul la telefon si dupa la pc nu merge si trebuie sa ma duc in setari si sa dau la utilitare usb si dupa la conectare spaţiu de stocare. Sper ca te-am ajutat.