| Anonymus314 a întrebat:

Am o problema...
la pc cand deschid boxele, se aude un bazait si atat.sta si bazaie in continuu si nu merge sa ascult ceva de pe ele...boxele n-au probleme.ca le-am testat si pe alt pc

Răspuns Câştigător
| RS4 a răspuns:

Daca boxele nu au probleme, ai tu o problema cu driverul audio! sigur e instalat? poti incerca simplu, conectezi niste casti in spate, pe placa de sunet, in mufa verde! bafta!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ai un telefon in apropiere asa mi se intampla si mie

| alexno2 a răspuns:

Vezi poate nu sta bagat bine cablul in spate ce sistem ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este de vina placa audio...si eu am avut problema asta sad trebuie sa ti`o schimbi.sad sper ca te-am ajutat :*

| cris93 a răspuns:

Verifica driverul de sunet. Daca persista problema posibil sa fie de la placa de sunet.