| BileganDaniela a întrebat:

Am pus o intrebare si nu am primit radpuns.
Ce pot face pentru a avea in Facebook bara cu activitatea prietenilor?

1 răspuns:
| RB26DETT a răspuns:

In partea dreapta unde se afla lista cu prietenii tai, in partea de sus, unde se termina lista si incepe partea albastra daca pui cursorul acolo, tii apasat click stanga si tragi in jos vei vedea ca apare lista respectiva. Vei vedea ca atunci cand pui cursorul pe zona dintre bara albastra si lista de prieteni se transforma din sageata in mana. Bafta!