| anonim_4396 a întrebat:

Am RDS si de ceva zile imi apare asta la taskbar:
Local Area Connection
Speed: 100.0 Mbp
Status: limited or no connectivity

Merge sa downloadez, sa accesez internetul dar nu stiu de ce se incarca asa greu clipurile pe youtube. E din cauza internetului sau de la site?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca sa instalezi o versiune de Adobe flash player mai noua.

| mrclaust a răspuns:

Si mie mi se intampla exact la fel dar eu nu am nici o problema.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe Windows XP asa apare mereu(Limited or no connectivity la Local Area Connection). Dar cu YouTube-ul o fi alta problema. Si mie imi merge mai greu la unele clipuri.

| ladiesman28 a răspuns:

La tine tot e normal cand eu aprind internetul la mine tot asa scrie