| devilkama a întrebat:

Hi happy...am o problema cu "local area connection 5 status is limited or no connectivity"...am incercat sa-l fixez prin reparare, dar nu-l pot repara sau fixa pentru ca-mi apare aceeasi problema mereu. Poate sa ma ajute cineva cu asta? mersi multhappy

Răspuns Câştigător
| rrarres a răspuns:

Mai intai dai pe cele 2 monitoare de jos in dreapta si dai la proprieties si dai la internet protocol si dai ok ok si apoi dai restart la PC merge ca asa mi-a facut si mie! Succes!

1 răspuns:
| dyenutza01 a răspuns:

Sunati la operatorul de cablu! o sa va ajute! eu asa fac.