| Myhay_1171 a întrebat:

Am si eu o intrebare
am modem clicknet mt882 si nu imi merge netul la laptop (win 7 ) prin cablul usb si nu stiu dc
am incercat sa instalez programul de pe CD-ul primit dar nu am gasit win 7 si am selectat vist 64 bits si nu imi detecteaza cablul desi il am conectat

2 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Internetul nu merge prin cablu usb, conecteaza'l prin cablu de internet (similar cu cel teefonic dar cu 8 pini, nu cu 4).

Bafta

| Myhay_1171 explică:

Acum l-am conectat prin cablu internet si nu stiu cum sa il fac sa meara...