| Dany1603 a întrebat:

Am si eu o mica problema, pe un calculator mai vechi. Am incercat toate metodele pe care le stiu sa-i eliberez memoria. Am o singura partitie(C), saracul HDD de 40 gb big grin, deci, am sters de pe el cred ca absolut tot, i-am dat si disk cleanup, si defragmentare, si spatiu, ciuciu 2. 47GB/40 GB happy Habar nu am unde ar putea fi restul... daca are cineva o idee?

Răspuns Câştigător
| Liviucu a răspuns:

Pai da-i o formatare totala a tuturor partitiilor din bios, apoi creaaza de la 0 maxim 2 si va fi OK.

2 răspunsuri:
| Dany1603 explică (pentru Liviucu):

Am rezolvat big grin Metoda mai usoara, My computer -> C -> Windows -> Temp (unde am gasit o gramada de fisiere tampite, 25GB big grin ) Mersi oricum!

| Liviucu a răspuns:

Aa, da, sau acolo. Pai eu credeam ca tu nu ai probleme cu fisiere temporare, ma gandeam ca sigur ai fi curatat tu tot doar ca ma gandeam ca era altceva, ceva mai grav. Bine ca s-a rezolvat.