| Bomboana_Oana_1998 a întrebat:

Am si eu o problema. Am un telefon J5 2017 si mi s-a blocat ecranul pe Youtube. Numai functioneaza niciun buton, imaginea, telefonul in sine s-a blocat, cum il pot închide sau reseta? Ce ii pot face?

3 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Tii apasat pe butonul On/off, normal ar trebui sa tii apasat cam 10 secunde pana sa se inchida, apoi il poti porni.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Daca ai avea acea surubelnita sa desfaci carcasa si sa scoti bateria ar fi bine ca sa il deblochezi.

| gelu1970 a răspuns:

Tine apasat power pana se stinge.
in ideea ca nu se stinge, desi nu cred, il lasi sa se stinga atunci cand se termina bateria.
apoi il conectezi la curent si ca sa ii faci reset tii apasat power+ volum up.