| Lucuta_Marian_1985 a întrebat:

Am un Samsung j5 2017, s-a blocat imaginea pe Youtube si nu mai functioneaza nici un buton. Am încercat butonul on/off si e la fel. Cum pot temedia situatia. Multumesc

4 răspunsuri:
| Raducons a răspuns:

Scoate bateria si pune-o inapoi si ar trebui sa mearga.

| Protegent a răspuns:

Tine apasate butoanele Power si Volum Jos timp de 7 secunde. Telefonul se va reporni fortat.

| Ilie_George_1988_BpJm a răspuns:

Scoate-i cartela sd apoi porneste-l din nou si vezi cum merge. Uneori cardurile se mai strica si dau erori sau ingreuneaza telefonul in functionare.