| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema cand vreau sa dau drumul la pc. Dupa cateva incercari de a aprinde monitorul in sfarsit reusesc. Dar imi apare ceva dupa ce il deschid.
"There was a problem starting. C:\Users\App Data\Roamning\cmdl32B.dll.The specified module could not be found."Ce e de facut? De ce nu l gaseste?

2 răspunsuri:
| nustiu_1287 a răspuns:

Salut este o problema de la windows ar putea fi o problema de uzura a windosului sau ai umblat u din greseala la cmdl32B.dll si l.ai sters big grin

| ταξιδιώτης a răspuns:

Nu are ce cauta cmdl32B.dll in calea amintita,intra acolo si vezi daca fisierul se afla in roaming daca da sterge-l. Apoi, clic start meniu\toate programele si vezi daca la start up se afla vreun fisier, daca da stergi tot.