| lolo23 a întrebat:

Heii tongue dau funda big grin

cand vreau sa deschid o poza imi apare o fereastra "RunDLL" si imi spune asta : "There was a problem starting C:\Profram Files\Windows Photo Viewer\Photo Viewer. dll
The specified module could not be found. "

deci. cum pot repara asta? big grin

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Descarca Malwarebytes Anti-Malware de aici http://fileforum.betanews.com/detail/Malwarebytes-AntiMalware/1186760019/1 si salveaza-l pe Desktop.
Instaleaza-l si la sfarsit asigura-te ca ai bifat urmatoarele: Update Malwarebytes' Anti-Malware si Launch Malwarebytes' Anti-Malware. Apoi apasa Finish.
Dupa lansarea programului, selecteaza Perform full scan si apoi apasa pe Scan.
La terminarea scanarii apasa OK si apoi Show Results. Asigura-te ca e totul bifat si apoi apasa Remove Selected.(spune ce a gasit aici)
Apoi descarca Advanced SystemCare PRO – Optimizare si Intretinere sistem - de aici: http://romania-inedit.3xforum.ro/......ro_V3_7_3/
Observ ca nu comunici la intrebarile tale! ...in fine, vezi daca mai face!

| kicku_4582 a răspuns:

Poza ta pe care vrei sa o deschizi are un dll dai o alta prescurtare de exemplu jpg sau.exe