| VodkaIsMyBestFriend a întrebat:

Am si eu o problema cu routerul.
In primul rand vreau sa spun ca am cumparat un router LB-Link model BL-WE4300H si nu mai merge de vreo 2 zile.Am incercat sa ii dau resetare si sa il configurez din nou.Am intrat iar pe adresa aia care mi-o arata pe cartea de instructiuni, adica pe adresa 192.168.16.1.Prima oara cand l-am configurat pe pc meu am scris la id si parola ce imi zicea pe cartea aia,adica,, admin" la ambele.Acum cand am incercat sa intru si sa scriu alea nu mai merge sa intru.
Ce trebuie sa ii fac?
Tin sa spun ca mi s-a mai intamplat sa nu mearga si l-am reconfigurat si a merg, dar de data asta nu stiu ce are.

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Fa-i resetare!