| AdyStefan0605 a întrebat:

Am si eu o problema cu un ps3 slim deci cu cablul av merge perfect nu am nici o treaba daca il leg la hdmi nu mi-l recunoaste im apare no signal si cate odata ca nu il suporta.Cablul merge perfect mentionez ca am mai avut o consola si mergea la 1080i/p deci nu are nici o problema tv-ul consola este de cateva saptamani cumparata funda sad

1 răspuns:
| Mavrodin_Tudor_1997 a răspuns:

Eu stiu ce are daca ai modato sa mearga jocuri facute ai bulito si nu mai merge reparata sau e stricata sau intreruptya mufa din consola am avut si eu aceeasi problema si am luat alta fat ala merge si acum ( slimul se strica mai repede decat fat )