| ferdin a întrebat:

Am si eu o problema cand conectez cablul de date de la telefon la calculator imi zice ca windows-ul nu recunoaste cablul Usb dc? Pana acum mergea perfect.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ce telefon ai? De obicei la Samsung se intampla asa ceva. Daca ai Kies instalat apasa pe "depanare eroare de conexiune"si apoi pune iarasi cablul in USB si la telefon.

| ferdin explică:

Am Samsung galaxy s3 si daca n-am kies cum fac?

| Salontanul a răspuns (pentru ferdin):

Descarca Kies de aici: http://www.samsung.com/ro/support/usefulsoftware/KIES/JSP
Este siteul oficial fara virusi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Resetează portul USB. Adică dezinstalează porturile USB, restartează calculatorul, porturile se vor reinstala, şi încearcă apoi să foloseşti cablul. Asta ar putea ajuta.