| Andrei_Cristian_2000_TWbD a întrebat:

Am si eu o problema la calculator, dupa ce am facut un update la niste drivere a inceput sa se restarteze din 3 in 3 ore, cum il pot face sa nu se mai restarteze? (am windows 10 )

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Prima data verifici temperatura procesoarelor (CPU, video).
In al doilea rand, dezinstalezi noile drivere, dupa care descarci din nou driverele si le instalezi, verificand daca careva iti face inca vreo problema.

2 răspunsuri:
| DjSannan a răspuns:

Daca ai un punct de restaurare ar fi ok sa il incerci sau daca ai facut un backup daca nu atunci instaleaza din nou windowsul

Răspuns utilizator avertizat