| anonim_4396 a întrebat:

Am un laptop (Acer Aspire E1-522).Il folosesc pentru sevici, nu il folosesc pentu jocuri. Windows 8.1 sistemul de opereare pe care il am in momentul de fata. A trecut patru ani de cand l-am cumpartat si a inceput sa se incare c-am greu. Cum il pot ajuta sa fie in,, forma"?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Defragmentezi hardul;
Cureti partitia C-ului;
Scoti praful din el (in caz ca are cooler, ajuta, daca nu, nu face vreo diferenta);
Reinstalezi Windows-ul.

2 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Baga windows 7 32 bit...

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Cum sa iti faci calculatorul mai rapid II, Windows 7 8 8.1(Faster PC) (Tutorial