| Johnny25 a întrebat:

Am un laptop care nu se mai deschide, deși e pus la încărcat. Știe cineva cum pot să-l repar rapid?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nici macar nu stim ce are, nu vad cum am putea sa iti spunem cum sa il repari

| OnuOnulică a răspuns:

Indicat ar fi să-l duci la reparații.

| PainTech a răspuns:

Ai rabdare. Unele dispozitive pot fi deschise doar dupa ce bateria trece de un anumit prag minim.

| darrio2007 a răspuns:

Scoate-l de la incarcat si incearca sa-l deschizi.

| flixbuster a răspuns:

Scoate bateria si porneste-l doar cu incarcatorul, fara sa fie bateria cuplata.

| elena97890 a răspuns:

Atata timp cat nu ai dat alte informatii apasa mai tare butonul de pornire si daca nu merge du.te la service, poate sa fie de la orice daca ai fi dat mai multe detalii ai fi putut primi raspunsuri mai relevante