| Mastacan a întrebat:

Am un laptop cu windows 7 si nu are instalat bluetooh cum se instaleaza?

4 răspunsuri:
| AntonVasile7 a răspuns:

Ai cd/dvd cu drivere la laptop, foloseste-l! De acolo se instaleaza bluetooth-ul, in cazul in care nu ai cauta-ti modelul de la laptop pe net si descarca-ti driverele de care ai nevoie.

| dannyel86 a răspuns:

Te uiti pe carcasa laptopului, pentru a vedea modelul lui, intri pe pagina oficiala a producatorului si descarci driverele compatibile pentru Windows 7.

| Mastacan explică (pentru AntonVasile7):

Nu mai am cd...deci cum fac altfel