| Ics_Ionut_1992 a întrebat:

Am un laptop Toshiba satellite c850D-11k cu windows 8 64 bit si l-am reformatat de curd si mi.am bagat windows 7 ultimate 32 bit, am un procesor amd E1 dar placa video imi arata ca am vga evolution sau ceva de genu, cand eu stiu ca inainte sa il reformatez aveam amd randeon hd 7310 graphic am dat update la drivere dar nu mi se schimba! ma poate ajuta cineva? eu nu ma pricep!

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai de ce sa te pricepi, stati si frecati menta! Gasesti driverele la producator pe site!

| Ics_Ionut_1992 explică:

Am cautat si nu am gasit daca gasesti tu as aprecia sa pui linkul! Si da asta este nu stiu sa fac asa ceva e prima dat cand mi s-a intamplat asta!