| vasi332 a întrebat:

Buna de curand mi-am instalat windows-ul pe laptop(Toshiba satellite c850d)si nu imi mai merge wifi-ul.
am incercat diferite drivers dar tot nimic, l-am oprit/pornit wifi-ul si nimic.
vreau un site daca se poate de unde sa descarc drivere fara plata si fara stiu eu ce conturi!
MULTUMESC

4 răspunsuri:
| bz06kou a răspuns:

Pai iti trebuie un anumit driver.
Descarca-ti Driver Genius si cu ala iti gasesti toate driverele necesare(video, audio, toate...)
Bafta! Funda?

| vasi332 explică (pentru bz06kou):

Plata?
licenta ceva?

| vasi332 explică (pentru bz06kou):

Alceva

| vasi332 explică:

Am incercat cu drivers genius dar cere prea multe vreau un link sau ceva de unde sa downloadez