| ANONYMBOSS293 a întrebat:

Am un Lenovo g 50-80 si nu mai pornește. Am seara pe el si l-am închis normal, iar ziua următoare l-am băgat in priza si când sa apas pe butonul de pornire nu merge. Ledul de încărcare al bateriei nu se aprinde. Încărcătorul nu cred ca este defect deoarece este nou. Am încercat metoda cu scosul bateriei si acumulatorului si ținut 30-60 secunde apăsat pe butonul power si tot nu merge. Va rog mult, care știe sa ma ajute?

3 răspunsuri:
| Sarcopt a răspuns:

Si eu am patit-o dar i-am scos bateria si l-am bagat fara baterie si a pornit. Acuma nu stiu din ce cauza se intampla asta.

| K0sti a răspuns:

Am încercat metoda cu scosul bateriei si acumulatorului...pai ai si baterie si acumulator? Ce laptop hot ai...

| ANONYMBOSS293 explică:

Prin acumulator ma refer la cablul de-l bagi in priza.