| Tr3eaTxGh3osT a întrebat:

Am un pc HP compaq dc5800 small form factor
Am inteles ca merge in el orice placa video doar sa fie low-profile
Exista vreo placa pentru el low profile care sa imi mearga si mie jocurile astea mai noi? gen GTA 5 etc.
PC EXPANSION SLOTS
Expansion Slots
PCI Express x16, PCI Express x1, PCI
Number of PCI Express x16 Slots
Number of PCI Express x1 Slots
Number of PCI Slots
http://www.pcworld.idg.com.au/......069/specs/
+ AS VREA un procesor nou la el tot inte l core 2 duo ce recomandati?

1 răspuns:
| Mija_Costantin_1993 a răspuns:

Prietene imi pare rau sa iti spun dar acest pc mi se pare foarte prost, degeaba iti iei tu cea mai buna placa video low profile ca va face bottleneck intre procesor si placa video, totusi as putea sa iti fac un pc de 10-11 milioane bunicel. Doar sa imi spui: Va contine un procesor ca i 6100 de la amd o placa video gt 730 cu 3 gb ram sau gtx 750 ti cu 2 gb ram tu alegi doar spune-mi aici.
Funda!