| anonim_4396 a întrebat:

Ce spune-ti despre pc meu:

Procesor: Intel Core 2 DUO
Placa de baza: HP compaq dc7700 small form factor
RAM: 2 GB
Placa video: Intel GMA 3000
Windows 7 Home Premium

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Placa de baza este alta. Oricum, procesorul este destul de slab pentru jocurile de azi. 2 Gb si aia sunt prea putini. Macar 8 Gb ar fi bine.
Placa video este o placa video integrata si nu are performante deosebite. Deci: computerul tau era bun acum 6-8 ani in urma. Ar trebui schimbat urgent.

| Vassii a răspuns (pentru Salontanul):

Imi spui ce ar trebui sa fac, ce PC (unul ieftin) ar trebui sa imi iau?

| Salontanul a răspuns (pentru Vassii):

Sunt o gramada de magazine care dau computere second hand ieftine si bune: https://www.google.ro/? gws_rd=ssl#q=pc+second+hand+
Nu ti-am raspuns imediat deoarece sunt internat in spital.

| Vassii a răspuns (pentru Salontanul):

Scuze, n-am stiut

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E cam bătrân.