| Alexandrumrz a întrebat:

Am un play station portabil 3004 si are o mare problema cardul de memorie nu poate fi scris, problema a aparut in timp ce ma jucam gta pe psp cand am incercat sa imi salvez jocul imi spunea ca memory stick nu poate fi accesat. dupa o luna de pauza la jucat memory stickul revenise la normal dar peste 3 zile problema a revenit. folosesc un mod numit 660 PRO-B10

ca sa joc jocuri speciale direct din stick mai are 1 gb liber deci nu este plin

este un SanDisk memory stick pro-duo
am icercat si cu alt stick si merge. please help un astfel se memory stick este foarte scump unde stau eu (70 lei )

1 răspuns:
| xXAlphaXx a răspuns:

Poate este corupt stick-ul!