| Mytrea_Gaby_1998 a întrebat:

Am un Samsung galaxy tab.3 de 7 inch am cumpărat noua de la Emag
de atunci nu mi s-a făcut niciodată actualizare la soft
și mi-a rămas cu Android 4.2.2 jelly bean
?
De ce nu se actualizează

Răspuns Câştigător
| h3llboy666 a răspuns:

Setari>>>Despre telefon>>>Actualizari sistem>>>click dreapta sus pe rotita aia dintata si vezi acolo poate ti setat actualizare numai prin wi-fi. Poti sa debifezi de pe wi-fi si atunci iti actualizeaza si cu datele mobile (cu netul tau). Si mai jos este ciclu de verificare automata actualizari. Sau poti da tu, dupa ce ai pus pe actualizare doar cu wi-fi sau net normal, verificare versiune noua (este chiar jos dupa e intrii setari>>>despre telefon>>>actualizari de sistem).

1 răspuns:
| Mytrea_Gaby_1998 explică:

Este lite nu e cu cartela
Îi dau la despre dispozitiv și iîi dau la actualizare soft se încarcă puțin și scrie cele mai recente actualizări au fost instalate