| anonim_4396 a întrebat:

Am un site cu domeniu.com si e facut cu wordpress ( e blog ).
ce ar trebui sa fac sa ma accepte google adsense? :/
daca o sa trec la blogspot, o sa fiu acceptat sigur?

Răspuns Câştigător
| Kanghu a răspuns:

Iti faci cont pe AdSense si te accepta. Insa, banii din reclame nu ii poti scoate decat prin cec sau cont bancar. Atentie, sa nu iti dai click pe propriile linkuri caci s-ar putea sa te baneze.

Daca ai face site cu subdomeniu de la Blogspot, treaba s-ar desfasura mai repede. Totusi, nu o sa iti poti pastra domeniul.com

3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Daca e in limba romana, nici nu te gindi la AdSense.

| Melcus a răspuns:

Gasesti undeva in stanga, castiguri. Apesi acolo si vei gasi undeva in stanga sus, adsense si te intreaba daca vrei sa activezi. Iti faci cont si in 24 de ore iti vor aparea reclamele.

Răspuns utilizator avertizat