| shanur a întrebat:

Ma poate ajuta cineva va rog? Aveam un blog pe wordpress de vreo 2 ani si... Si pana la un moment dat, mi-am facut si eu timp liber precum mi-as fi dorit sa am bani din vizualizari din blog. Si fiind ca wordpress nu are adsense, m-am inregistrat in blogspot, si google mi-a refuzat cererea de 3 ori deja. Spuneti-mi cate postari trebuie sa am si vizualizari?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara platforma wordpress, pe platforma platita poti pune Adsense.