| мιѕѕнαρριηєѕѕ a întrebat:

Am un telefon samsung galaxy s2 si tot incerc sa iau niste poze de pe el. Cand il conectez la usb apare ca e conectat si spune sa apas pe tasta pornire ca sa parasesc samsung kies. Pe calculator nu apare nimic, unde sa intru, in my comp. nu se face folder, nimic. Cum pot descarca pozele?

2 răspunsuri:
| Sburatorul a răspuns:

Cand mi-am conectat HTC-ul la pc, telefonul mi-a dat de ales cum vreau sa functioneze (Disk drive / Charger ).
Umbla pe la setari la conexiuni si poate reusesti ceva. Succes big grin

| andraanamaria98 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema