| LaGGeR1990 a întrebat:

Am un Xbox 360 Slim si se incalzeste foarte tare deasupra ventilatorului. In alte parti este rece. Dupa 30 min de la pornire se incalzeste foarte tare. Cateodata cand joc Battlefield 4 se blocheaza imaginea si nu mai pot face nimic. Dar in alte jocuri nu se blocheaza. Este normal sa fie asa de fierbinte?
Tin sa mentionez ca nici o data "inelul" verde s-a facut rosu(adica sa supraincalzit).

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut se încălzeste pentru că fiecare joc are grafica lui (au o construcție diferită). Și procesoru este solicitat mai mult în anumite situaţii. si răcirea poate nu se realizează din cauza poziţionări Xbox-ului sau poate trebuie să schimb ventilatorul.