| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut mai demult un film cu o fata care se droga. avea un amic caruia ii zicea Drog parca.si la un moment dat ramasese insarcinata, a nascut, si-a dus fata la casa de copii cred si din cate imi amintesc la final a murit. Rolul mamei ei e jucat de actrita aia care a jucat-o pe Veronica cand era mica (imi scapa numele). Stie cineva cum se numeste filmul? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Weekend cu mama? E de anul trecut, nu-i aşa vechi...Mama e jucată de Medeea Marinescu(Maria Mirabela nu Veronica-a avut rolul Mirabela) iar pe prietenul ei îl chema Glonţ. Ca un fel de bonus, pe Veronica a interpretat-o Lulu Mihăescu şi n-a mai jucat într-un film din 1982...

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Weekend cu mamawinking povestea e aceiasi ...cred ca asta e ...Mama e jucată de Medeea Marinescu(Maria Mirabela nu Veronica) iar pe prietenul ei îl chema Glonţ
mult noroc...

a,,,, sau incerca "Viata cu Droguri"winking

| Laura a răspuns:

Mersi mult >big grin

| Laura a răspuns:

Nu gasesc nicaieri "Viata cu Droguri" sad

| Petronela a răspuns:

Weekend cu mama