| CoMyYySiAtat a întrebat:

Am vazut un film, acum ceva timp, dar nu-mi amintesc cum se numeste.
Stiu ca unul din personajele principale era o fata ( actrita parea a fi Chelsea Staub, dar nu sunt sigura ) care era cea mai poplar din liceul ei si a murit. Iar ea, ca sa nu ajunga in iad, trebuia sa ajute o persoana nepopulara sa devina populara. Ea a ales o fata care avea prieteni adevarati si a ajutat-o sa fie populara, dar pana la urma si-a dat seama ca acea fata ramasese fara prieteni adevarati si a vrut sa-i demonstreze acest lucru ducand-o cu masina in seara balului (sau ce era, o petrecere, nu stiu) undeva, departe. Ma rog, nu prea stiu sa povestesc deoarece nu-mi amintesc numele personajelor si nu am vazut tot filmul. Oricum pana la urma fata care murise a ajuns in rai multumita celeilate fete.

Voi stiti cum se numeste? FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| IonutzWoW a răspuns:

Cred ca te referi la filmul asta :
The Initiation of Sarah

| CoMyYySiAtat explică (pentru IonutzWoW):

Nu, nu-I asta, dar cum nu a mai raspuns nimeni ti-am dat funda

| IonutzWoW a răspuns (pentru CoMyYySiAtat):

Ok,mersi.
Este foarte asemanator cu ce ai spus tu.

| IonutzWoW a răspuns (pentru CoMyYySiAtat):

Ai vazut cumva filmul ala pe PROTV in urma cu 1 an 2?

| CoMyYySiAtat explică (pentru IonutzWoW):

Nu stiu. Dar l-am gasit acum pe net pe cel pe care il cautam. Se numeste Teen Spirit

| IonutzWoW a răspuns (pentru CoMyYySiAtat):

Nu este cel la care ma refeream eu, dar ma bucur ca l-ai gasit. Vizionare placuta!