| WayhaughtK a întrebat:

Am windows 10 pe stick. Si nu am mai instalat un windows niciodata. Acum am w7.
Ma voi descurca?
E complicat?
Ce trebuie sa fac?

4 răspunsuri:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Daca vrei sa o iei de la zero trebuie sa intri in bios daca nu bagi stickul si il deschizi iei ultimul de jos setup si urmezi pasi

| RAY a răspuns:

Eu cand am instalat xp acum multi ani, nu stiam nimic, nu e greu daca intelegi cat de cat engleza

| flixbuster a răspuns:

Daca ai pus intrebarea aceasta sunt sanse maxime sa intampini probleme. Incearca sa gasesti un ghid de instalare de la Microsoft.