| PoohZeta a întrebat:

Am Windows 8.1 si vreau sa bag Windows 7. Credeti ca pot sa bag windows 7 dar sa imi pastrez partitiile cu tot ce inseamna fisiere jocuri, etc?

3 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

Mike are dreptate daca le ai in C poti sa le spui adio.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa pastrezi toate fisierele, cu conditia ca acestea sa fie in orice partitie in afara de C, pentru ca aceasta este partitia windowsului care se va formata si astfel se va sterge tot. Daca le aici aici, muta-le si poti pune orice windows fara sa se stearga ceva.

| Agnia a răspuns:

Fisierile ti le pastrazi dar jocurile se sterg