| Neajutorat a întrebat:

Am windows xp si cand deschid calculatorul imi apare:c000021a fatal sistem erorr. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Ottakringer a răspuns:

Cine mai foloseste XP?
Ai pc asa slab? Daca nu, baga 7 ca e mai bun. Momentan am 8 de 3 luni si imi merge fantastic mai ales pentru jocurile ce il folosesc : GTA5, BF4

3 răspunsuri:
| DrGeorge a răspuns:

Salut,

Poti incerca cu varianta asta:

1) Pornesti PC-ul si apesi F8.
2) Din meniul care apare selecteaza Last Known Good Configuration si apesi enter

In cazul in care varianta de sus nu merge este necesar sa faci un Windows Repair folosind un Disk de Windows.

| K0sti a răspuns:

Virusi! Reinstall win!

| CPAElites a răspuns:

Sa lasi dracu xp si sa treci pe 7 / 8 / 8.1 / 10!