| Soleron a întrebat:

Am o problema cu Nero 9. L-am descarcat si instalat si cand sa il deschid eroare : FATAL ERORR : Nero Smart cannon run! Corrupted installation or invalid licente!. Cine imi spune ce are si cum sa o rezolv are funda. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Ori este prea vechi, ori tu esti pe 64 de biti si nero pe 32 ori nu mai tine si trebuie sa procuri un program gratis de pe net mai bun deat nero si culmea moaca gen http://cdburnerxp.se/en/home etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori nu s-a instalat bine, ori licenta nu e buna; incearca reinstalarea sau verifica licenta.