| 8paulica a întrebat:

Aproximativ in cat timp vine un telefon de la reparat, trimis de la centrul vodafone(arad-bucuresti)?

8 răspunsuri:
| LOVEsick a răspuns:

1-2 saptamani, zic eu happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Odata am trimis un sony ericsson de la iasi la service in bucuresti o luna a durat straight face. pana sa mi-l dea inapoi

| florinflorin14 a răspuns:

Sa te tii cred ca in maxim 2 saptamani

| Vogelspinne a răspuns:

Depinde si de cate telefoane sunt la reparat, ai de asteptat cam 1 saptamana.

| florinflorin14 a răspuns:

Astia de la vodafone nu-s deloc de treaba
cei mai buni is aia de la cosmote

| misskitty a răspuns:

Depinde:daca a fost trimis la regenersis, cam 7 zile lucratoare.la cirma sta mai mult, poate 2 saptamini

| sinblade27 a răspuns:

Max 30 de zile. mai mult nu le permite legea.Depinde de problema

| 8paulica explică:

O saptamana, cred