| anonim_4396 a întrebat:

Acum 12 zile am comandat de pe Vodafone un telefon (S9) si cand am sunat la centrul de la Bucuresti mi-au spus ca ar cam veni in 10 zile. Vazand ca nu mai vine telefonul am sunat ieri si alaltaieri la numerele trimise pe emailul meu si nu raspunde nimeni, efectiv se inchide imediat apelul. Sunt foarte suparat si nu stiu ce sa fac. As vrea sa ma mut pe alta retea.

Răspuns Câştigător
| debarasator63 a răspuns:

Trebuie sa mergi la centru si sa faci scandal. Sunt cam neseriosi astia de la Vodafone.

1 răspuns:
| TheCuriousCat a răspuns:

Ma puteti ajuta cu un sfat?