| Sarmala a întrebat:

Ar merge mai bine sa ma uit de pe opera mini la the walking dead decât de pe chrome? Adică consuma mai puține resurse opera mini, nu?

2 răspunsuri:
| StefanDrg a răspuns:

Da

| LPCTSTR a răspuns:

Poate consuma mai putine resurse, dar ce functionalitati si ce suport iti ofera Opera mini fata de Chrome?

Presupun ca te uiti de pe smartphone. Sugerez sa folosesti apllicatia asta:
https://play.google.com/......ps/details
Este foarte customizabila si blocheaza reclamele + pop-up/redirect-urile enervante happy