| Semme99 a întrebat:

Ar putea fi posibil sa afli parola unui pc (care are windows 7), atunci cand esti pe calculator? ( tatal meu a pus parola pc-ului si as dori sa o aflu...Cateodata mama mai intra pe el seara, iar apoi il lasa aprins si intru si eu.)

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

Nu ai cum afla parola sub nici o forma.Cine spune ca da de ce no face? Ce poti face tu sa ocolesti parola in caz ca este desktop poti sa muti sau sa scoti un jumpr de pe placa de baza si astel elimini parola.Dar asta inseamna sa desfaci capacul si sa scoti acel jumper.Ori sa stii care este acel jumper trebuie sa cauti pe net placa de baza informatii despre ea si asa sa stii sigur.Dar spune-i tatalui tau sa faca optiune pentru guest si poti intra oricind, deci intri la oaspeti.Bine asta daca nu cumva vrei sa intri fara ca el sa stie.De aflat parola nu ai nici o sansa decit doar daca banui si sa dai cu presupusul si sa incerci stiu si eu pina nu mai poti.Gindeste ce parola ar pune taicatu, trebuie sa fie sigur ceva simplu si uzual sa tina minte usor.Deci tul cunosti pe taicatu asa ca poti afla parola.bafta

1 răspuns: