| anonim_4396 a întrebat:

Eu as vrea sa intru pe internet de pe telefon, dar imi cere o parola. Tatal meu zice ca parola de la modem(ruter) este *****(*= o litera), dar acea parola nu merge. Si mai spune ca trebuie sa fie o parola pe care o aleg eu de pe calculator. cum sa fac sa aflu parola? Dau funda!
Multumesc pentru atentie!

Răspuns Câştigător
| MrBlueEnergy a răspuns:

Pai daca pe calculator prinzi reteaua, da click dreapta->proprietati->securizare si acolo iti va aparea parola, si tu vei da "afiseaza parola".
Acea parola este corecta.

| Erika11 a răspuns (pentru MrBlueEnergy):

Unde sa dau click dreapta?

| Erika11 a răspuns (pentru MrBlueEnergy):

Eu am conectat P.S. la modem prin cablu.
Unde trebuie sa dau click dreapta?

| MrBlueEnergy a răspuns (pentru Erika11):

Pai am crezut ca te conectezi pe calculator prn wireless, nu prin cablu...
Daca tot nu stiti parola, sunati la numarul de pe factura de internet, si va vor ajuta ei cu parola.