| introduaicinumele a întrebat:

Are cineva un driver pentru volanul Serioux SRXW-02V? Nu mai gasesc pe site-ul producatorului nici un driver, nici pe alte site-uri, daca are cineva un volan asemanator sa-mi zica si o sa ii zic emailul meu sa-mi trimita driverul, si raman recunoscator prin funda si vot! happy

14 răspunsuri:
| mrBean008 a răspuns:

Nu te pot ajuta dar iti pot oferi o portita:daca ai windows 7 si volanul este compatibil, windows-ul instaleaza singur niste drivere care sunt folositoare si care detecteaza si optimizeaza niste lucruri+cand scriam acest mesaj m-am uitat si am gasit acest link :http://www.drvdownload.co.uk/s/serioux_srxw_02v.html,poate te ajuta

| introduaicinumele explică (pentru mrBean008):

A instalat Windows 7 driverul dar nu e bun de nimic happy in multe cazuri driverele pe care le baga windowsul sunt varza si inutile. Iar link-ul ala, am dar si eu peste si e o prostie de program care imi spune mie sa-mi updatez driverele ca am 25 de probleme, dar de fapt toate driverele sunt actualizate la zi si n-am nici o problema happy totusi, mersi ca-i incercat sa-mi cauti ceva happy

| mrBean008 a răspuns (pentru introduaicinumele):

Eu am volan cu pedale genius cu aceeasi problema ca tine si am renuntat.cand win. a bagat driverele am incercat un nfs si trebuia sa dau volanul cam 45 de grade in stanga ca sa merg drept si acest lucru incurca avand in vedere ca are ceva care il face sa revina in pozitia initiala

| Costinel_Iancu_1987 a răspuns:

Costi_iancu2000@yahoo.com si ti-l dau

| iulain13 a răspuns:

Acum ai gasit?
Vreau si eu niste jocuri reusite pentru volan dar nu prea sofisticate ca nu imi suporta PC-ul am procesor dual core 2.8, placa video 256 (asta e defectul), rami 2 GB, hard dik destul...

| introduaicinumele explică (pentru iulain13):

Nu. hmm placuta ta e cam veche. eu strang bani sa-mi iau un GTX 660 ca sa pot juca Far Cry 3 in detalii maxime si alte jocuri noi la fel.

| AndreiSerban1993 a răspuns:

Imi poate da cineva o mana de ajutor cu un site sau un tutorial cum pot sa modific un serioux SRXW-UNIV8 sa se roteasca la 900 grade ca un Logitech g27?

| RaidMafiotPentru98 a răspuns:

Eu am cd original si driver, baga mess: maldyny_ft@yahoo.com si o da iti dau drive. nu am nevoie de vot si funda. sper sa te ajut.

| introduaicinumele explică (pentru RaidMafiotPentru98):

Mersi de ajutor, acum dupa mult timp vad mesajul. in fine volanul nu-l mai am. pana la urma mi-am luat un controller care functioneaza cum trebuie. Totusi mersi pentru ajutorwinking

| RaidMafiotPentru98 a răspuns (pentru introduaicinumele):

Tin sa te lamuresc ca daca ai deja un drive deja instalat in calculator, cu driverul ala poti modifica controalele si optiunile si la controller si volane si alte accesori.

| Sărsă_Furōrin_1998 a răspuns:

Salut! Am si eu acest volan dar nu pot folosi padelele pentru de cutia de viteze.De ce?

| Preten_Ady_1978 a răspuns:

Nu se gaseste dar este alt driver compatibil cu camera web vimicro se afla aici http://www.filehosting.org/file/details/468617/s2x%20webcam%20nou.zip

| Bortan_Florin_1995 a răspuns (pentru RaidMafiotPentru98):

Man,poti sa mi-l dai mie? ca nici eu nu gasesc cd-ul cu driver-ul

| EdiAEG a răspuns (pentru RaidMafiotPentru98):

Mai ai acel driver? as avea si eu nevoie. o sa iti raman dator daca vrei.