| NicVal74 a întrebat:

As avea o foarte mare problema! Am un CD cu fisiere video(filmulete cu baietelul meu cel mic de 5 anisori)si nu imi mai merg toate fisierele sunt cred zgariate, Va rog sa-mi recomandati un program de recuperare CD-URI ZGARIATE! vA MULTUMESC TUTTUROR PENTRU AJUTOR!

Răspuns Câştigător
| alexmircescu13 a răspuns:

Daca nu reusesti cu Recuva pe care ti l-a propus Ioandelasal, incearca si Badcopy Pro, eu am salvat date de pe CD-uri zgariate cu acest program. http://download.chip.eu/ro/BadCopy-Pro_215268.html

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti sa folosesti Recuva, este gratuit. Succes si numai bine!