| Vlad_Vladutz_1994 a întrebat:

As dori si eu un telefon Nokia lumia pana in 400 lei cel mai bun la acest pret adica display procesor etc stiti ce zic.Multumesc

2 răspunsuri:
| ElenaMadalina22 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......DZFCXBBBM/ am avut acest telefon pana de curand cand l-am inlocuit cu Samsung galaxy s 4 mini si pot sa zic ca am fost multumita de el, dar un mare dezavantaj sunt aplicatiile de pe el, asa ca ti-as recomanda sa iti cumperi mai degraba un telefon ce ruleaza android.

| AndreiSerban1993 a răspuns:

Cauta pe Pc Garage toate Lumia pana la generatia 700 si vezi ce iti place