| dubfreeromaniasmoke a întrebat:

As dori un script de matrimoniale. De curand am inregistrat un domeniu si m-am gandit ca un site de matrimoniale ar fi bun de aceea va rog daca puteti sa ma ajutati cu un script.

3 răspunsuri:
| Chloe2019 a răspuns:

Nu stiu ce e un script, dar iti recomand Academic Singles.com

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Oare de ce castiga bani web designerii?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Un script? Am impresia ca nu știi nimic despre cum funcționează un site. Vrei un site functional de matrimoniale eu zic sa scoți minim 1000euro doar pentru creare.