| sflory a întrebat:

m-am inregistrat de curand pe site happy As dori sa ma ajutati daca se poate cu niste raspunsuri la intrebarea : daca am parul brunet vopsit ultima data acum 4 luni, ce pot face sa-l ecolorez fara produse chimice. Am citit ceva pe internet despre ceai de musetel, dar nu cred ca functioneaza pe parul brunet vopsit :-s. Daca mai stiti alte metode, va rog sa-mi raspundeti cu tot ce stiti. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

De brunetul ala nu poti scapa decat prin decolorare chimica.Metodele alea cu ceai de musetel functioneza numai pe par natural si nici pe ala nu se vad rezultate asa vizibile, il deschide cu 1 ton, nimic mai mult.
Ce trebuie tu sa faci e sa inlaturi vopseaua aia, du-te la un salon si cere sa-ti faca un decapaj.Va stii ce sa-ti faca sa nu-ti distrugi parul prea tare.

1 răspuns:
| Marina_Daniliuc_1984 a răspuns:

Pentru decolorarea parului incerca COLOR OFF- este un produs profesional rusesc ce decoloreaza parul fara sa il arda, il poti comanda la nr 0754921669:
https://www.facebook.com/ColorOffDeLaEstelProfessional