| SICAFLORIN a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar o placa video ieftina pe care sa ruleze jocuri gen Metin 2. Calculatorul meu e din 2005 si nu suporta grafica 3D. Puteti sa imi recomandati o placa video sau credeti ca nu mai am de ce sa imbunatatesc PC. FUNDA

2 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Vrei si ieftina si 3d.nu nu, daca iei una ieftina nu stiu cat te va tine, iar daca ai de gand sa faci un upgrade strange bani sa ia-ti ceva bun care sa nu te lase cand iti este lumea mai grea...succes

| DeluxeGroup a răspuns:

Acum suntem in 2013..eu acum iti raspund...Du-te in orice magazin de piese PC happypentru ca astia vor bani si nu mai vand modele vechi(slabe)si ia-ti una(P.S. ma refer la o placa pentru metin2. daca vr una pentru far cry 3 sau battle field 2 trebuie sa o alegi cu grija)Bft!