| catyhns a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar o placa video buna si ieftina. Am placa de baza Asus P5VD2-VM-SE. Recomandati-mi si mie ceva placi. Mersi!

5 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Nu exista placa video ieftina si buna, numai ieftina si slaba.
Cati bani ai disponibili pentru o placa video ca sa vedem cat de buna gasim.

| Andrei7520152 a răspuns:

Ai o iesire PCI-Express? Perfect. Atunic se potriveste oricare placa.

Cauta orice cu macar 1GB GDDR3 sau GDDR5 pe 128 sau 256biti. Costa cam 200-350 de Ron. Cu cat e mai performanta cu atat mai bine. Magazine online gasesti cu sutele deci le poti cauta usor

| buzucan a răspuns:

Iti recomand sa citesti articolul acesta http://configpc.info/sfaturi-de-achizitie-pentru-placa-video.html si vei face singur o alegere buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nvidia Geforce 8800 GT

| catyhns explică (pentru anonim_4396):

E compatibila cu placa de baza?