| FazekasErvin a întrebat:

As vrea să știu dacă site-ul paul al este un site serios și pot să îmi conectez contul la el?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce site este asta "paul al"?
N-am auzit in viata mea de asa site si nici pe net nu apare!

Si ...despre ce cont vorbesti?
Ce fel de cont vrei sa conectezi la site-ula ala?

| FazekasErvin explică (pentru Violleta2022):

Paypal

| Violleta2022 a răspuns (pentru FazekasErvin):

Paypalul este cea mai mare platforma intenationala de plati online! Sa, este cea mai serioasa platforma de plati, care nu se joaca cu conturi false sau informatie mincinoasa, pentru ca-ti blocheaza imediat contul si in veci nu mai poti sa-ti faci alt cont la ei.
Eu am cont de Paypal de peste 10 ani de zile, cumparand prin ei, platindu-mi facturile prin ei, trimitand salarii prin ei, sau chiar primind bani prin ei.
Acorda seriozitate cand faci contul la Paypal!
TRebuie sa ai 18 ani impliniti si sa legi contul tau bancar de ei, sau un credit card al tau.
Toate datele din cont trebuiesc sa fie reale si corecte, pentru ca vei fii verificat, in special cand iti vor accesa banca si iti vor lua $2, si iti vor returna banii, doar dupa ce le dai un cod de 4 cifre, pe care ei ti-l trimit in extrasul de cont al bancii tale, cand iti fac extragerea initiala de $2.